ex

BOHAMET Spółka Akcyja od 10-ciu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji stalowych obudów ognioszczelnych ExdI do urządzeń elektrycznych spełniających wszelkie normy przeciwwybuchowości w tym normy ATEX. Urządzenia elektryczne w obudowach naszej produkcji bezpiecznie pracują w podziemiach kopalń krajowych i zagranicznych w strefach najwyższego zagrożenia przeciwwybuchowego.

W ofercie znajdą Państwo skrzynki ognioszczelne do łączeń i rozgałęzień wszelkich stosowanych w górnictwie kabli i przewodów pracujących w sieciach o napięciach do 6 kV. Nowością są skrzynki bezpiecznikowe i obudowy ognioszczelne ze szklanymi wziernikami do komputerów i monitorów do 24 cali. W ofercie znajdą Państwo także wzierniki okrągłe i prostokątne różnych wielkości niezbędne do obserwacji czytników zabudowanych w osłonach ognioszczelnych.

W obudowach ognioszczelnych wykonanych jak i tych zaprojektowanych przez BOHAMET pracuje wiele urządzeń elektrycznych wiodących w tej branży firm krajowych i zagranicznych.